İade Şartları Nelerdir?

İlgili yasa gereği faturasız iade ve değişim yapılmamaktadır. (Tarafınıza gelen belge aynı zamanda fatura yerine geçmektedir.) Faturası kurumlar (Şirket veya tüzel kişilikler ) adına düzenlenmiş siparişler kurum tarafından, tarafımıza " Ürün birim fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş " iade faturası" ile birlikte yapılması gerekmektedir.

Satın aldığınız ürünü (iç giyim, kişisel bakım, mayo ve abiye, kategorisindeki ürünler hariç)  kullanılmamış etiketi koparılmamış, tadilat görmemiş, promosyon ve aksesuarları ile birlikte, satılabilirlik  özelliğini yetirmemiş olması koşulu ile iade edebilirsiniz.

 

İade Kapsamı dışındaki ürünler nelerdir?

İç giyim, kişisel bakım, mayo ve abiye kategorisindeki ürünler ancak ambalajları açılmamış ve etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları koşulu ile ürünü teslim aldığınız günden itibaren 24 saat içerisinde teslim aldığınız kargo şirketi ile iade etmeniz gerekmektedir.

 

İade süresi ne kadardır?

 

Satın aldığınız ürünü (iç giyim, kişisel bakım, mayo ve abiye, kategorisindeki ürünler hariç) yasa gereği koşulsuz (15) gün içerisinde; kusurlu (kumaş defosu, dikim hatası, lekeli ) ürünleri ise , ürünleri teslim aldığını kargo şirketiyle hiçbir ücret ödemeden yasal süre olan (30) gün içerisinde faturanızın arkasındaki iade adresine iade formundaki bilgileri doldurarak iade edebilirsiniz. 

Kargom Hasarlı Çıktı Ne Yapmalıyım?

1. Siparişlerinizi kargodan teslim alırken kargo yetkilisi eşliğinde kontrol ediniz. Paketiniz hasarlı ise hasar tutanağı tutarak teslim almadan kargo yetkilisine iade ediniz.

2. Ürününüzü teslim aldığınız kargo şirketiyle tarafımıza iade ediniz. Farklı kargo şirketiyle yapılan iadeler kabul edilmemektedir. 

 Ücret iadesini nasıl alabilirim?

1. İade edilen ürünler için yapılacak geri ödeme ürün bedeli kadar olup, sipariş oluşturma sırasında ödemiş olduğunuz kargo ve kapıda ödeme bedeli geri ödenmemektedir.

2. Hediye çeki ile vermiş olduğunuz siparişlerde ise sadece nakit ödeme tutarı geri iade edilecek olup, hediye çekiniz çek kullanım süresi içinde olması durumunda yeniden kullanım için aktif edilecektir.

3. Ürün bedelinin iade edilmesi ürünün iade edilebilirliği kontrol edildikten sonraki (10) on iş günü içerisinde hesaplarınıza / kartlarınıza iade edilir. Ücretinizin hesabınıza geçmesi banka'nıza göre değişiklik gösterebilmektedir.

4. ücret iadesi gerçekleştiğinde SMS ve / veya E-posta ile size detaylı bilgi verilecektir.

5. Eğer ürün ödemesini kapıda ödeme ve Debit kart / banka kartı şeklinde gerekçekleştirdiyseniz banka bilgilerinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR